Preskocit navigáciu

Majstrovstvá OS SR v stolnom tenise

V dňoch 13. a 14. apríla 2023 sa v priestoroch stolnotenisovej haly ŠKST Ružomberok konali Majstrovstvá OS SR v stolnom tenise. Turnaj oficiálne otvoril a veľa športových úspechov počas týchto dvoch dní poprial hráčom riaditeľ majstrovstiev mjr. Mgr. Evald ČERMÁK.

Veliteľstvo vojenského zdravotníctva reprezentovali profesionálni vojaci v dvoch kategóriách.
V kategórií jednotlivcov sa na druhom mieste umiestnil kpt. Ing. Róbert BLCHA. V kategórií družstiev sa majstrami OS SR v stolnom tenise pre rok 2023 stali naši PrV v zložení: kpt. Ing. Róbert BLCHA, npor. Mgr. Štefan KAŠÁK, čat. Miroslav MORAVČÍK, kde vo finále porazili VÚ 6335 Prešov.

Turnaj sa odohral v duchu „fair play“. Samotné zápasy mali veľmi dobrú úroveň, hráči sa prezentovali rôznymi hernými štýlmi, a tak sme boli svedkami veľmi pekných súbojov.

Majstrovstvá OS SR v stolnom teniseMajstrovstvá OS SR v stolnom teniseMajstrovstvá OS SR v stolnom tenise

Autor: npor. Mgr. Štefan KAŠÁK - Dátum: 18.04.2023